Hakkımızda

hakkimizda-2

Av. Aygün Ergan

1976 Münih Almanya doğumlu olan Avukat Aygün ERGAN, ilk, orta ve lise öğrenimi Aydın ili Nazilli ilçesinde tamamlamıştır. Sonrasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2001 yılında mezun olarak, Hukuk Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Avukatlık stajını Ankara Barosuna bağlı olarak tamamladıktan sonra kurduğu hukuk bürosuyla 2004 yılında mesleğe adım atan Aygün ERGAN, halen serbest avukat olarak yerli, yabancı pekçok kişi, kurum, kuruluş ve şirkete hukuki hizmet sunarak avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

Avukat Aygün ERGAN, başta Ceza Hukuku, Medeni Hukuk, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tazminat Hukuku, Tıbbi Uygulama Hatası Davaları, İdare ve Vergi Hukuku olmak üzere bir çok alanda müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.


hak-2hak-2

Hukuki hizmete ve avukata ihtiyaç duyan müvekkil adaylarının ihtiyaçlarını anlayarak en doğru çözüm stratejisini geliştiren Av. Aygün ERGAN, müvekkillerinin farklı konularda hizmet gerekesimi olması durumunda ONGUR&Partners Hukuk bürosu www.ongurparners.com başta olmak üzere pek çok yerli ve yabancı hukuk bürosu ile de işbirliği içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir.


Adalet devletin amacıdır. Sivil toplumun amacıdır.
Adalet için daima mücadele edilecektir.
"Alexander Hamilton"